Неділя, 18.11.2018, 23:35
Вітаю Вас Гість | RSS
Вхід на сайт
Пошук

Каталог статей


Розміщення презентації PowerPoint за допомогою Google Docs

Мабуть, це найбільш популярний спосіб публікації на своєму сайті презентацій. Для цього вам необхідно мати акаунт Google. Переходьте в розділ Google Docs (Google Drive) і імпортуєте презентацію MS PowerPoint. Далі, необхідно налаштувати публічний доступ до перегляду презентації, після чого в діалозі з меню "File" - "Share to Web ..." (Файл - Опублікувати в Інтернеті) можна отримати HTML-код вставки презентації на сайт або блог. Копіюємо код і вставляємо його в HTML-редакторі в потрібне місце будь-якої сторінки сайту. На своєму сайті є вставила код через інструмент для відео Youtube.

Налаштуйте в HTML-коді висоту та ширину, яка буде зручна для вашого сайту.

Якщо публічний доступ налаштований вірно і код встановлений правильно, то презентація буде автоматично завантажуватися в браузер користувача сайту разом зі сторінкою.

З плюсів слід зазначити, що презентація редаговані, і всі зміни, які ви в неї внесете, автоматично будуть відображатися на вашому сайті. Головний мінус: значна частина анімаційних ефектів, музики і звуків, які ви використовували у презентації PowerPoint, безслідно зникнуть.

Категорія: Мої статті | Додав: Адмін (13.03.2015)
Переглядів: 389 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]