Неділя, 18.11.2018, 23:56
Вітаю Вас Гість | RSS
Вхід на сайт
Пошук

09:39
Третя літня школа "Хмарні сервіси в освіті

19 червня 2017 року відкрилася Третя літня школа "Хмарні сервіси в освіті" в м. Залізний Порт Херсонської області. На урочистому відкритті Школи було присутні більше 80 освітян-хмарників. Учасники познайомилися із спікерами Школи, об'єдналися в робочі групи, отримали перші домашні завдання... А далі на всіх чекав чудовий святковий вечір.

Другого дня розпочалося навчання сервісам Офісу 365, який опрацьовує та зберігаю інформацію в «хмарі». Опановували роботу з інформацією різного виду в Word, Excel, PowerPoint, Calendar, Mail, Sway, OneDrive, Forms, знайомились з можливостями організації інформацію в OneNote, ClassNotebook.

Третій день нашого кольорового життя в ІІІ літній школі "Хмарні сервіси в освіті" - подорож на "Зелені Хутори Таврії". Чим дивували? Творчими майстер класами, українськими традиціями, смачним обідом.

Протягом четвертого дня завершували виконання завдання. А на п’ятий день був проведений захист наших робіт. Побачилди багато цікавих реалізацій однакового завдання. Гарні враження та цікаві ідеї.

Після захисту відбулася сертифікація вчителів-хмарників. Тепер я сертифікований вчитель Office 365!

                   

Переглядів: 88 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0