Інформашка
Неділя, 22.04.2018, 03:47
Меню сайту
Зареєструйтесь!

Про переваги реєстрації в uNet - читай тут.
Якщо Ви входите на сайт під своїм акаунтом, то позбавляєтесь перегляду набридливої реклами.
І у Вас з'являється можливість підписатися на розсилку новин сайту: Панель меню-Управління-Повідомлення про оновлення.

Мені сподобалось
Paint.net на русском языке Таємниці успішної презентації
Навчання:Урядовий сайт
Навчання:Інформатика
Інформатика для всіх
Parta.ua-Реферати
Планета Ексель
Learningapps.org

фоны для сайтов анімашки

Кнопка сайту


Архів записів
Друзі сайту

Сайти вчителів КГ №127

Сайт вч.Гурецької Н.М.
Сайт вч.Соколенко О.А.
Сайт вч.Синицької О.С.
Сайт вч.Адаменко В.А.
Сайт вч. Михайляк Т.І.
Сайт вих.ГПД Камшилової О.С.
Блог вч. Бущенко В.А.

Школи Інгулецького району

Гімназія №127
КЗШ №114
КЗШ №100
КЗШ №59
КЗШ №100 Колеснікова С.П.

Сайти вчителів м.Кривого Рогу

Сайт Курочкіной О.В.
Сайт Якуби С.Ю.
Сайт Гулій Т.Е.
Сайт Панченко Н.О.
Сайт Дрібас А.В.

Школи Дніпропетровської області

Шестірнянська школа
Вч.інф-ки Тернівського р-ну м.Кривого Рогу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Квітень » 5 » Районний конкурс комп'ютерної графіки та анімації "Аніграфьонок-2018"
08:20
Районний конкурс комп'ютерної графіки та анімації "Аніграфьонок-2018"

4 квітня 2018 року в Криворізькій гімназії №127 була проведена перевірка робіт, заявлених на районний етап конкурсу комп'ютерної графіки та анімації «Аніграфьонок-2018» .

Конкурс проводиться за 5 номінаціями: «Конструктор», «Графіка», «Малюнок», «Реклама», «Анімація», а також роботи розглядаються у чотирьох вікових категоріях: 1-4 класи; 5-7 класи; 8-9 класи; 10-11 класи.

Цього року у конкурсі прийняли участь 5 учнів Криворізької гімназії №127.

Підготували учасників конкурсу  вчителі інформатики: Шпітко Вікторія Володимирівна, Кондрашова Олександра Володимирівна.

Вітаємо учасників та переможців!

Номінація «Анімація»

  1. Колесніков Руслан –  учень КГ №127, 5 кл.

Номінація «Графіка»

  1. Телих Анастасія – учениця КГ №127, 10 кл – І м.
  2. Палаш Дарина – учениця КГ №127, 11 кл – ІІ м.

Номінація «Малюнок»

  1. Горностаева Валерія – учениця КГ №127, 7 кл – І м.
  2. Антоненко Дар'я  – учениця КГ №127, 7 кл – І м.

Бажаємо успіху на міському етапі конкурсу!

Переглядів: 18 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

САЙТ-ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Пошук



Календар

«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

Інструкція до сертифікації по курсам "Учителі в онлайні". Посібник для вчителів

Курс "Основи ІКТ". Рекомендації для тренерів

...
Ингулец 
Copyright MyCorp © 2018 Створити безкоштовний сайт на uCoz