Інформашка
Субота, 23.09.2017, 21:25
Меню сайту
Зареєструйтесь!

Про переваги реєстрації в uNet - читай тут.
Якщо Ви входите на сайт під своїм акаунтом, то позбавляєтесь перегляду набридливої реклами.
І у Вас з'являється можливість підписатися на розсилку новин сайту: Панель меню-Управління-Повідомлення про оновлення.

Мені сподобалось
Paint.net на русском языке Таємниці успішної презентації
Навчання:Урядовий сайт
Навчання:Інформатика
Інформатика для всіх
Parta.ua-Реферати
Планета Ексель
Learningapps.org

фоны для сайтов анімашки

Кнопка сайту


Архів записів
Друзі сайту

Сайти вчителів КГ №127

Сайт вч.Гурецької Н.М.
Сайт вч.Соколенко О.А.
Сайт вч.Синицької О.С.
Сайт вч.Адаменко В.А.
Сайт вч. Михайляк Т.І.
Сайт вих.ГПД Камшилової О.С.
Блог вч. Бущенко В.А.

Школи Інгулецького району

Гімназія №127
КЗШ №114
КЗШ №100
КЗШ №59
КЗШ №100 Колеснікова С.П.

Сайти вчителів м.Кривого Рогу

Сайт Курочкіной О.В.
Сайт Якуби С.Ю.
Сайт Гулій Т.Е.
Сайт Панченко Н.О.
Сайт Дрібас А.В.

Школи Дніпропетровської області

Шестірнянська школа
Вч.інф-ки Тернівського р-ну м.Кривого Рогу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Березень » 18 » «АНІГРАФЬОНОК-2015»
20:51
«АНІГРАФЬОНОК-2015»

18 березня 2015 року в Криворізькій гімназії №127 була проведена перевірка робіт, заявлених на районний етап конкурсу комп'ютерної графіки та анімації «Аніграфьонок-2015» .

Конкурс проводиться за 8 номінаціями: «Конструктор», «Графіка», «Малюнок» «Гра», «Реклама», «Анімація», «Презентація», «Навчальний фільм», а також роботи розглядаються у чотирьох вікових категоріях: 1-4 класи; 5-7 класи; 8-9 класи; 10-11 класи.

Цього року у конкурсі прийняли участь 10 учнів Кривоірзької гімназії №127.

Підготували учасників конкурсу  вчителі інформатики: Шпітко Вікторія Володимирівна, Кондрашова Олександра Володимирівна, Бокайчук Наталія Вікторівна, Насоненко Наталія Євгенівна.

Всі учні отримали призові місця

ПРИВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Номінація «Анімація»

  1. Абдулова Дар’я та Носко Анастасія –  учениці 6 кл. – І м.

Номінація «Графіка»

  1. Романов Єгор – учень 3 кл – ІІ м.
  2. Брасло Карина – учениця 3 кл –ІІІ м.
  3. Палаш Дарина – учениця 8 кл –І м.
  4. Телих Анастасія – учениця 7 кл –І м.
  5. Загородня Єлизавета – учениця 7 кл –ІІ м.

Номінація «Конструктор»

  1. Бокайчук Олександра – учениця 4 кл. – ІІ м.

Номінація «Малюнок»

  1. Гнатенко Тетяна – учениця 11 кл. – І м.

Номінація «Навчальний фільм»

  1. Шпітко Євген – учень 9 кл. – І м.
Переглядів: 292 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

САЙТ-ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Пошук



Календар

«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

Курс цифрових технологій. Посібник для вчителів

Інструкція до сертифікації по курсам "Учителі в онлайні". Посібник для вчителів

Курс "Основи ІКТ". Рекомендації для тренерів

...
Ингулец 
Copyright MyCorp © 2017 Створити безкоштовний сайт на uCoz