П`ятниця, 18.10.2019, 00:24
Вітаю Вас Гість | RSS
Вхід на сайт
Пошук
Статистика сайта

"Веб 2.0"

 
НАВЧАЛЬНИЙ КУРС
 
Загальні відомості
 
Веб 2.0 – друге покоління мережевих сервісів Інтернету. Дозволяє користувачам спільно діяти - обмінюватися інформацією, зберігати посилання та мультимедійні документи, створювати та редагувати публікації, тобто відбувається налагодження соціальної взаємодії. Тому технології Веб 2.0. ще називають соціальними сервісами Інтернету. 

Ключовими факторами зростаючого успіху технологій Веб 2.0 є відкритість інформаційного наповнення, оперативність доступу й розміщення, незалежність від індивідуального графіка включення учасників в процес комунікацій під час спільної роботи. 
 
Принципи функціонування Веб 2.0

Важливим аспектом Веб 2.0 є зміна пріоритетів та акцентів у використанні технологій та задоволенні потреб користувачів. Так, Веб 1.0 орієнтувався на розвиток технологій комп'ютерної взаємодії, а Веб 2.0 розвиває технології орієнтовані на користувачів. Нові інформаційні технології суттєво впливають на колективні способи спілкування, мислення та дій.

До основних принципів Веб 2.0 можна віднести невід’ємне право користувачів самостійно створювати контент, маніпулювати ним та управляти зв’язками між своїми та чужими матеріалами, отже мова йде про скоординовану активність окремих користувачів по формуванню та наповненню мережі контентом. Активність характеризується підвищеним рівнем комунікації, координації та включення користувачів у процес використання та створення ресурсів, поповнення сервісів, визначення стратегії розвитку ресурсу вцілому.
 
Опановуємо «Соціальні сервіси Веб-2.0 у навчально-виховному процесі»
 
 

Курс Web 2.0 Очна сесія 1 - 15 червня 2012 року

Курс Web 2.0 Очна сесія 17-28 березня 2014 року

Курс Web 2.0 Очна сесія 16-27 червня 2014 року

Курс Web 2.0 Очна сесія 10-21 листопада 2014 року