Субота, 24.08.2019, 12:43
Вітаю Вас Гість | RSS
Вхід на сайт
Пошук
Статистика сайта

Онлайн навчання

 Інтернет-освіта (англ. Online tutoring) — освіта, що здійснюється з використанням ресурсів та технологій глобальної мережі Інтернет. У відношенні до поняття дистанційна освіта є видовою відмінністю, більш строго регламентує техніко-технологічну специфіку навчання — використання мережі Інтернет (дистанційно можна навчатися не тільки через Інтернет, але і за допомогою локальних мереж, відеозв'язку тощо) Більшість діючих центрів навчання можна умовно розділити на три групи за ступенем «занурення» в Інтернет.

Перевага «Онлайн-навчання» (eLearning), забезпечує можливість навчання в онлайн-режимі на базі саморегульованих інтерактивних курсів, розроблених професійними викладачами для максимальної передачі навичок за мінімальний час. Дана форма навчання зручна тим, що учні  можуть вивчати навчальний матеріал по різноманітним продуктам у зручному для них темпі й на власному робочому місці. Передбачено регулярне оновлення змісту навчальних курсів.

В мережі Інтернет зібрано незліченну кількість конспектів уроків, презентацій, відео тощо до уроків інформатики. Знехтувати наробками колег було б нерозумно, тому пропоную підбір посилань до тем, що вивчаються в 2-11 класах. Вважаю розташування лише посилань, а не самих робіт чесним по відношенню до авторів.

2 КЛАС

3 КЛАС

4 КЛАС

5 КЛАС

6 КЛАС

7 КЛАС

8 КЛАС

9 КЛАС

10 КЛАС

11 КЛАС


 

Загальні рекомендації щодо матеріала в Інтернеті

Сайт-портфоліо Кравчук Г.Т

Вивчаємо інформатику 9 - 10 класи

Уроки информатики М.Макаровой