Субота, 24.08.2019, 12:14
Вітаю Вас Гість | RSS
Вхід на сайт
Пошук
Статистика сайта

НДР

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА РОБОТА УЧНІВ

   В Криворізькій гімназії №127 приділяється велика увага розвитку наукового мислення школяра. З цією метою проводиться курс "Теорія і методика написання наукової роботи". Компетентнісний підхід припускає формування інтелектуальної та дослідницької культури школярів, створення умов для самовизначення і самореалізації потенційних можливостей дитини в процесі навчання.

Під час написання наукової роботи є можливість познайомити учнів з теорією і практикою організації науково-дослідницької діяльності, озброїти їх методами пізнання і сформувати пізнавальну самостійність. Кожній дитині дарована від природи схильність до пізнання і дослідження оточуючого світу. Науково-дослідницька діяльність дозволяє удосконалювати цю схильність, сприяє розвитку відповідних умінь і навичок, прищеплює школярам смак до дослідження, розширює їх знання і сприяє більш глибокому засвоєнню навчального матеріалу. Під час написання учнем наукової роботи не слід зводити його діяльність лише до пошуку та обробки інформації з обраної теми. Цей час необхідно використати з користю для школяра, відкрити для нього світ наукового дослідження, навчити його методам та правилам організації наукового дослідження.

Заняття або консультації щодо написання наукової роботи повинні носити практико-орієнтовану спрямованість, форми обираються різноманітні: семінари, практикуми, майстерні, тренінги тощо.  Відпрацювання і закріплення основних умінь і навичок здійснюється при виконанні ними практичних завдань.

Пропоную ознайомитися з авторською навчальною програмою, орієнтовним планом та авторським посібником до практичної частини занять.


Результативність захисту наукової роботи у 2014-2015 н.р.