Неділя, 19.01.2020, 14:45
Вітаю Вас Гість | RSS
Вхід на сайт
Пошук
Статистика сайта

Модуль 6

ВЕБ 2.0

Модуль 6. Створення календаря

Створення календаря, додавання і опис подій, публикація календаря. Календарь Google - спільне планування діяльності

 

Сучасні мережні офісні засоби дозволяють спільно планувати діяльність і створювати розклад діяльності, у якому враховуються плани інших людей і цілих груп.

У календарі Google існують можливості для об'єднання найрізноманітніших календарів. Перш за все, потрібно пам'ятати, що календарів у цій системі може і повинно бути багато. У кожному календарі можна планувати заходи, пов'язані з певною сферою діяльності.

Якщо ви зайшли в свій Gmail-акаунт, то «Календар» доступний вам за посиланням у верхній лівій частині екрана.

Створити новий календар можна використовуючи кнопку «Додати». На наступному малюнку показані можливості по створенню нового і додаванню вже існуючих, іноді створених іншими людьми, календарів.

Співробітництво при використанні календарів Google

Всі календарі, які створює автор, доступні йому для редагування і спостереження. Він може додати до кожного календарем опис і визначити рівень доступу. Відкриті календарі відкриті не тільки для свого господаря, але і для читачів. Такі календарі зручно використовувати для організації спільної роботи групи. Крім того, можна відкривати доступ до календаря тільки одному або декільком друзям - користувачам Gmail.

Ви створите 2 календаря: один стосуватиметься вашого класного колективу, інший – дистанційного навчання та спільної діяльності.

Продумайте зміст заповнення календарів подіями, важливими датами.

Спільний календар важливих подій нашої спільноти – творчих вчителів, які використовують інформаційно-комунікаційні технології, працюють за програмами освітніх ініціатив Intel.

Вкажіть, наприклад, дату виховних заходів, екскурсій, запланованих проектів, що Ви збираєтесь реалізувати (чи розпочати роботу над ними) та інших важливих подій. Добре було, щоб Ви обрали час онлай-зустрічей учасників цього дистанційного курсу після завершення навчання для обміну новими здобутками, цікавими повідомленнями один одному.

Читати більше...

 

Як додати календар в свій блог

 Самостійна робота

1. Подивіться приклади використання календаря Google на http://www.google.com/intl/ru/googlecalendar/tour.html

3. Створіть 2 календаря: один стосуватиметься вашого класного колективу, інший – дистанційного навчання та спільної діяльності.

4. Запросіть колег взяти участь у заходах, зазначених у Вашому професійному календарі. 

5. Додайте календарі до свого блогу та на сторінку ВІКІ.