Неділя, 19.01.2020, 12:38
Вітаю Вас Гість | RSS
Вхід на сайт
Пошук
Статистика сайта

Модуль 4

ВЕБ 2.0

Модуль 4. Технологія Веб 2.0. Технологія ВікіВікі

 Поняття про соціальні сервіси Веб 2.0. Створення акаунта на вікі-порталі. Представлення системі. Оформлення власної сторінки. Форматування тексту статті. Завантаження зображень. Вставлення зображень. Поняття Категорія. Обговорення в вікі. Створення власного підпису. Створення статті про школу. Посилання між статтями. Поняття Вікі-Шаблону.

Соціальні сервіси — мережеве програмне забезпечення для підтримки групової взаємодії.

Веб 2.0 – друге покоління мережевих сервісів Інтернету. На відміну від першого покоління сервісів Веб 2.0 дозволяє користувачам спільно діяти - обмінюватися інформацією, зберігати посилання та мультимедійні документи, створювати та редагувати публікації, тобто відбувається налагодження соціальної взаємодії. Тому технології Веб 2.0 ще називають соціальними сервісами Інтернету.

Ключовими факторами зростаючого успіху технологій Веб 2.0 є відкритість інформаційного наповнення, оперативність доступу й розміщення, незалежність від індивідуального графіка включення учасників в процес комунікацій під час спільної роботи.

До основних принципів Веб 2.0 можна віднести невід’ємне право користувачів самостійно створювати контент, маніпулювати ним та управляти зв’язками між своїми та чужими матеріалами, отже мова йде про скоординовану активність окремих користувачів по формуванню та наповненню мережі контентом.

Читати більше...

Практичні завдання
  • Зареєструйтесь на сайті 
  • Створіть власні сторінки на вищезазначеному сайті
  • Розмістіть посилання на власну сторінку в статті Курси вчителів ВЕБ-2.0 на сайті 
  • Перегляньте сторінки колег на сайті 
  • Зробіть обговорення статей двох колег

 Самостійна робота

Участь у дискусії, яка розміщена у вікі-статті Курси вчителів ВЕБ-2.0 на сайті , використовуючи правила обговорення на ВІКІ.

Тема дискусії "Чи можлива якісна освіта школяра без використання комп’ютерних технологій?"

 Корисні посилання

1. Посилання 1

2. Посилання 2

3. Посилання 3