Неділя, 19.01.2020, 13:33
Вітаю Вас Гість | RSS
Вхід на сайт
Пошук
Статистика сайта

Модуль 1

ВЕБ 2.0

Модуль 1. Електронна пошта

Реєстрація учасників в середовищі Google. Поштовий сервер. Створення електронного ящика.  Обмін листами, класифікація листів, спілкування в чаті, груповий чат.


 Електронна пошта (англ. e-mail, або email, скорочення від electronic mail) — популярний сервіс в інтернеті, що робить можливим обмін даними будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-відео файли, архіви, програми).

Електронну пошту можна використовувати для:

Надсилання й отримання текстових повідомлень. Повідомлення електронною поштою можна надіслати будь-якій людині, яка має адресу електронної пошти. Лист надійде одержувачу за кілька секунд або хвилин — залежно від того, як близько живе адресат.

Надсилання й отримання файлів. Окрім тексту, електронною поштою можна надсилати майже всі типи файлів — документи, зображення, музику та ін. Файл, відправлений у повідомленні електронної пошти, називають вкладенням. Можна надсилати повідомлення електронною поштою кільком адресатам одночасно. Одержувачі можуть відповідати цілій групі, що дозволяє проводити групові обговорення. Отримавши повідомлення електронною поштою, можна переслати його іншій особі, не перенабираючи.

Головна перевага електронної пошти над телефоном і звичайною поштою — це її зручність: можна надіслати повідомлення будь-коли. Якщо одержувача немає в онлайні (його комп’ютер не підключений до Інтернету), коли йому приходить повідомлення, то він побачить це повідомлення під час наступної перевірки своєї електронної поштової скриньки. Якщо одержувач працює в онлайні, можна отримати відповідь за лічені хвилини. Окрім того, електронна пошта є безкоштовною. На відміну від надсилання звичайного листа, не потрібно купувати марку або платити за послугу, незалежно від того, де живе одержувач. Оплачувати треба тільки підключення до Інтернету.

Читати більше...

Практична робота

1.Створіть свій акаунт на Gmail.

2.Напишіть листи своїм тьюторам.

3.Обміняйтеся листами із своїми колегами по навчанню.

4.Опануйте використання міток для сортування вхідних листів.

5.Відправте своїм колегам запрошення для спільної роботи і спробуйте режим чату.

6.Проведіть налаштування теми, автовідповідача, автопідпису.

Корисні посилання

1.Tim O'Reily. What is Web 2.0 (перевод журнала Компьютерра) — http://www.computerra.ru/think/234100/

2.Web 2.0 в Википедии: http://ru.wikipedia.org/wiki/Web_2.0

3.Робота з електронною поштою: // http://kafinfo.org.ua/files/book_informatika/Urok10-33.pdf

4.Електронна пошта Інтернет: // http://www.sumdu.edu.ua/cources/service/mail.html